Co to jest CISS i na czym polega?

Oct 3, 2023 0 Comments
Co to jest CISS i na czym polega?

CISS, czyli system stałego zasilania atramentem, polega na tym, że stale zasila się głowicę drukującą tuszem.Tusz podawany jest ze zbiorników, które znajdują się na zewnątrz urządzenia. 

Technologia działania systemu CISS jest bardzo prosta.

Główną rolę pełni pojemnik na tusz do drukarki, który jest połączony przy pomocy rurek z kartridżami.Podstawowym procesem, który umożliwia poprawne działanie tego systemu, jest podciśnienie,które wytwarza się w kartridżach.Dzięki temu zużywa się tusz, który znajduje się w ich wnętrzu. Takie rozwiązanie sprawia, że proces drukowania znacznie przyspiesza, a urządzenie jest w stanie drukować jeszcze więcej kartek w ciągu jednej minuty swojej pracy.

System stałego zasilania tuszem CISS pozwala na stworzenie drukarki najtańszej w eksploatacji. Drukarka z dolewanym tuszem to znaczne obniżenie kosztu wydruku. Dodatkowo większość modeli z systemem stałego zasilania atramentem to wydajny i szybki sprzęt.

I co najważniejsze!!!system jest przyjazny dla zamienników, które umożliwiają nam zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy.Regularne korzystanie z zamienników pozwoli nam zaoszczędzić nawet kilkaset złotych w skali całego roku! Co więcej, stosowanie nieoryginalnych materiałów eksploatacyjnych wcale nie ma wpływu na finalna jakość wydruku.

Drukarki z dolewanym tuszem zużywają go mniej w trakcie samego drukowania.System stałego zasilania tuszem CISS pozwala także na bardziej ekologiczne drukowanie.System ten jest dedykowanym wszystkim osobom, które chcą drukować szybko i tanio! Sprawdzi się zarówno w mniejszych i większych biurach, jak i do użytku domowego.

CISS Dodawany w komplecie z urządzeniem wielofunkcyjnym jest  tani w eksploatacji.Tusze pozwalają na wydruk nawet do 7500 stron mono lub do 5000 w kolorze. To oznacza, że przy cenie buteleczki atramentu za około 40zł, wydrukowanie jednej strony mono będzie w tym przypadku kosztować poniżej 1 grosza. Rozdzielczość druku także jest imponująca – 6000x1200dpi w czerni i kolorze. System InkBenefit sprawia, że koszt wydruku jest sporo niższy, niż w tradycyjnych drukarkach.

W ofercie naszego sklepu znajda Państwo drukarki firmy BROTHER,w których zastosowano  system stałego zasilania.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drukarek i naszych tuszy 24INKS.COM

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: Site url with http://
* Comment:
Type Code
arrow_upward

New Account Register