Drukarki 3D i długopisy 3D

Aug 2, 2023 0 Comments
Drukarki 3D i długopisy 3D

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości urządzenia oparte o technologię druku 3D, z których można wygodnie korzystać z domu,firmie, zapoznaj się z ofertą dostępną w naszym sklepie.

Stawiamy przede wszystkim na doskonałą specyfikację techniczną – nasze drukarki są nie tylko niezawodne, ale też łatwe w obsłudze i cechują się ogromną precyzją w zakresie samego druku!!! Korzystając z nich, bez problemu uda Ci się wydrukować nawet najbardziej złożone modele!

Złóż zamówienie, by jak najszybciej zacząć cieszyć się prawdziwą technologią przyszłości!!

Dzięki korzyściom jakie oferuje drukarka 3D, każdy domownik znajdzie coś dla siebie.

Druk 3D jest zupełnie inny od tego, który każdy zna z domu – druku na papierze. Za pomocą druku 3D wkraczamy w trzeci wymiar. Oprócz długości i szerokości mamy także wysokość, więc działamy w obszarze obiektów dokładnie takich, jakie nas otaczają. Najbardziej rozpowszechnioną, najtańszą, a zarazem najbardziej uniwersalną metodą jest FDM (Fused Deposition Modeling).W skrócie można opisać ją jako przetapianie materiału (plastiku lub gumy) i nakładanie warstwowe.

Drukarka 3D sprawdza się w wielu zastosowaniach, zarówno profesjonalnych, jak i hobbystycznych, amatorskich. Sprawdzi się w firmach produkcyjnych, w których pozwala na znaczne obniżenie kosztów produkcji.Druk 3D świetnie sprawdza się także przy tworzeniu modeli reklamowych lub w świecie designu. Możliwości druku 3D ogranicza właściwie tylko nasza wyobraźnia. 

Wygoda - dzięki drukarce 3D w krótkim czasie możesz zdobyć wybrany przedmiot. W internecie istnieje szereg firm, udostępniających modele 3D, spośród których można wybierać te, spełniające nasze oczekiwania. Wystarczy pobrać dany obiekt i kliknąć wydrukuj. Koniec z chodzeniem po sklepach i poszukiwania idealnych produktów. Możemy znaleźć je w sieci i wydrukować.

Twórz modele samodzielnie - urządzenia umożliwiają rozwój kreatywności. Dzięki drukarce 3D w zaciszu domowym będziesz mógł zaprojektować i stworzyć nowe obiekty.

Z drukarki korzystać mogą wszyscy domownicy - sprzęt nie jest przypisany wyłącznie do jednej osoby, a drukowanymi w nim przedmiotami posługiwać mogą się wszyscy. Ze względu na szeroką gamę elementów, które można tworzyć przy pomocy urządzenia, każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci mogą drukować oryginalne zabawki własnego pomysłu oraz niezbędne do szkoły artykuły papiernicze i pomoce naukowe. Panie bez problemu przygotują elementy wystroju wnętrz i np. wyjątkową biżuterię, a panowie różnego rodzaju modele pojazdów, fragmenty mechanizmów itp. Możliwości jest naprawdę dużo ? wystarczy mieć odpowiedni pomysł. Uwaga: dzieci powinny korzystać z drukarek 3D pod opieką dorosłych!

Dbałość o detal  kiedy drukujemy przedmioty samodzielnie mamy możliwość dopilnowania ich jakości. Już na etapie modelowania możemy przyjrzeć się dokładnie strukturze, a następnie poprawić wszystkie niedociągnięcia. Również w trakcie wydruku dokonujemy poprawek ?.

Drukarka 3D w biznesie 

Druk 3D daje bardzo duże możliwości i w większości wypadków pozwala na znaczące obniżenie kosztu detalu. W innych wypadkach pozwala na poszerzenie działalności firmy o nowe, wcześniej niedostępne opcje. Dzięki wprowadzeniu druku 3D możemy także zwiększyć potencjalne grono naszych klientów, na przykład dzięki gadżetom reklamowym spersonalizowanym pod naszą firmę. Inny przykład to pracownia architektoniczna. Czy klient, gdyby mógł zobaczyć i „dotknąć” swój projekt, nie skłoniłby się wcześniej do realizacji?

Możliwości zarabiania na druku przestrzennym jest sporo. To może być zarówno dobry pomysł na biznes w małym mieście, jak i w dużym, a także pomysł na biznes w domu.

Długopis 3D 24inks

Nasz długopis 3D, jest extra pomysłem, który wydaje się tak oczywisty, z perspektywy czasu, aż trudno uwierzyć, iż dopiero teraz jest realizowany. Długopis 3D 24inks rysuje podgrzanym filamentem ABS i PLA co daje możliwość tworzenia fantastycznych obiektów 3D. Obsługa długopisu jest niesamowicie prosta nawet dla dziecka :). Aby rozpocząć świetną zabawę wystarczy umieścić wybrany kolor filamentu w prowadnicy i po chwili możesz już zacząć tworzyć bez ograniczeń.

Nasz długopis 3D to także narzędzie do nauki, szczególnie w takich dziedzinach jak matematyka (do rysowania kształtów geometrycznych), architektura (do modelowania) i nauka (do wizualizacji modeli fizycznych).

Świetnie odnajdują się w rzemiośle, rzeźbie i sztuce pięknej. Na szczególną uwagę zasługuje opracowywanie projektów dekoracyjnych. W zabawie i w pracy może brać udział każdy – niezależnie od wieku.

Projektowanie 3D produktów w takich dziedzinach jak biżuteria, moda i motoryzacja jest znacznie łatwiejsze.

W ofercie naszego sklepu znajda Państwo filamenty(uniwersalne), które pasują do wszystkich dostępnych na rynku długopisów .Cechują się dużą wytrzymałością i pozwala na trwałość przygotowywanych modeli.

Zapraszamy do zapoznania się z z naszą ofertą

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: Site url with http://
* Comment:
Type Code
arrow_upward

New Account Register